Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Recep Sivrikaya Orman Ürünleri İthalat İhracat, 1989 yılında; Düzce merkezinde Recep Sivrikaya tarafından kurulmuş bir firma olup, orman ürünleri sektöründe faaliyet göstermektedir.


Teknolojinin gelişimine paralel olarak hizmet halkasına yeni üretim kalemleri ekleyen firmamız, uzun yıllar sürdürdüğü çalışmalar sonunda; 2011 yılında tam otomasyon kontrolüne sahip, Yüksek Frekanslı Vakumlu Kurutma Fırınını (HF+V) üretmiştir. Kurutma kapasitesini 25 m3 seviyesine çıkartarak, pazara girmeyi başarmıştır.

Firmamız yılların verdiği tecrübe ve deneyimini, sektörel faydaya dönüştürmek amacıyla kurmuş olduğu Ar-Ge biriminin yaptığı çalışmalarla; KOSGEB tarafından desteklenen sanayi firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Meydana getirdiği yeni ürün tasarımı, üretim teknikleri ve üretim programları ile başarısını marka haline getirmektedir.

Bugün tüfek dipçiği üretimi başta olmak üzere, kalitesinden ödün vermeden, hızlı ve güvenli bir şekilde, orman ürünleri sektöründe hizmet ve çalışmalarına devam etmektedir.Özel siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz...